Графік роботи:
диспетчерської - з 7:00 до 23:00

водії працюють цілодобово

+38 (044) 227 55 08

Тарифи на вантажоперевезення

Вантажні перевезення до 10 тонн по Україні
2 пасажирських
місця
370 грн/год

4 години по місту: 1850 грн

продовження: 370 грн/год

1 вантажник: +160 грн

Характеристики
довжина 7.2 м
висота 2.5 м
ширина 2.5 м
корисний об'єм 45 м3
вантажопідйомність до 10000 кг
Особливості
подача 370 грн
мін. замовлення * 4 години + подача
поїздки за Києвом 18.0 грн/км по колу
замовлення на нічний час +370 грн

Автомобілі які надають послугу: MAN TGM 18, DAF CF 65, MERCEDES-BENZ ACTROS (2535) та інші.

Подача авто на адресу замовника займає від одного часу після оформлення заявки. Ціни вказані з урахуванням маршруту з пункту А в пункт Б. Якщо Ваш маршрут має декілька точок завантаження чи розвантаження, то сповістіть про це диспетчера для урегулювання ціни. Додаткова точка може коштувати від 30 грн в залежності від розташування.

Компанія "Bonzo" не несе відповідальності за послуги, які не були включені при оформленні замовлення. Всі ціни на додаткові роботи водій або вантажники складають на свій розсуд.

Вантажні перевезення до 10т у місті Києві

Вантажні перевезення до 10 тонн найчастіше використовується для перевезення тяжких вантажів по Києву. Перевагою такого типу автомобілів є можливість заїзду у центр, у порівнянні з фурами та маневреність навіть при великій загрузці вантажем. Найбільш частими замовниками підприємства з великим товарообігом (середній та великий бізнес), для перевезення та доставки своєї продукції, а також приватні особи, які ведуть будівництво. Серед цього типу автомобілів розрізняють три види:

При замовленні 10-тонного автомобіля необхідно в обов’язковому порядку вказувати, для яких вантажів Ви замовляєте його, бо серед десятитонників можна побачити і Камаз, який частіше за все використовується для вивезення матеріалів, які використовуються при будівництві. Перевагою автомобілів-десятитонників є наявність у деяких з них маніпулятора. Він може використовуватися у автомобілях, як з тентовим видом покриття, так і при відкритому (при якому дуже зручно вантажити вироби та товари зверху, за допомогою автокрану, який найчастіше також можна взяти у аренду). Найчастіше він використовується для загрузки у автомобіль металоконструкцій, бетонних блоків та будматеріалів.

У випадках, коли перед Вами стоїть завдання перевезти вантаж до 10 тонн, який має нестандартну довжину або форму, то найбільш економічним варіантом у данній ситуації буде замовити десятитонник, ніж замовляти декілька п’ятитонників, або один п’ятитонник та робити декілька під’їздів, бо це буде дорожче та може зайняти у другому випадку більше часу. Ціна на послуги перевезення такої маси залежить не тільки від місця доставки, але у більшій мірі від відстані транспортування. До того ж у такому авто розмістивши всі вироби, товарі, сировину, клієнт суттєво може зекономити.