Графік роботи:
диспетчерської - з 7:00 до 23:00

водії працюють цілодобово

+38 (044) 227 55 08

Тарифи на вантажоперевезення

ВАНТАЖНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ГАЗель ТЕНТ 3м м.КИЇВ
2 пасажирських
місця
140 грн/год

2 години по місту: 420 грн

продовження: 140 грн/год

1 вантажник: +140 грн

Характеристики
довжина 3.0 м
висота 1.6 м
ширина 2.0 м
корисний об'єм 9 м3
вантажопідйомність до 1500 кг
Особливості
подача 140 грн
мін. замовлення * 2 години + подача
поїздки за Києвом 7.5 грн/км по колу
замовлення на нічний час +140 грн

Автомобіль ГАЗель ТЕНТ (3 метри) підійде для перевезення наступних вантажів: домашні речі; будівельні матеріали; високі меблі; апаратура; домашні рослини (в теплу пору року); продукти харчування, які не вимагають підтримання температурного режиму.

Подача авто на адресу замовника займає до одного часу після оформлення заявки. Ціни вказані з урахуванням маршруту з пункту А в пункт Б. Якщо Ваш маршрут має декілька точок завантаження чи розвантаження, то сповістіть про це диспетчера для урегулювання ціни. Додаткова точка може коштувати від 30 грн в залежності від розташування.

Компанія "Bonzo" не несе відповідальності за послуги, які не були включені при оформленні замовлення. Всі ціни на додаткові роботи водій або вантажники складають на свій розсуд.

Оперативне перевезення вантажів ГАЗелями ТЕНТ 3м

У сфері міських перевезень величезним попитом користуються автомобілі марки "ГАЗель 3М". Особливо це стосується тентованих моделей. Ці надійні вантажні автомобілі можуть перевозити по місту вантажі як побутового призначення, так і комерційного. Тентована Газель може взяти максимальну вагу 1.5 тонни, обсяг кузова залежить від конструкції каркаса (приблизно від 9 до 12 м3). Будь-який вантаж, який необхідно перевести по Києву, доставить швидко до місця призначення ГАЗель-тент. Зручність тентованого автомобіля полягає в тому, що при необхідності можлива повна розтентування кузова (додаткова послуга), що дозволяє допускати до перевезень специфічні вантажі.

Де замовити вантажоперевезення автомобілями Газель

Замовити автомобіль можна на наступні види перевезень:

Замовити тентовану Газель можна як у приватних перевізників, так і у офіційних транспортних компаній. Перший варіант навряд чи підходить людям, які дорожать своїм часом і якістю послуги. Адже нерідко приватні перевізники не прибувають в призначений час до місця вантаження. А також вони не дають ніяку гарантію, що вантаж доїде до місця вивантаження в належному стані.

При замовленні послуги вантажоперевезень автомобілями Газель в транспортних компаніях Києва необхідно врахувати, що вантажні автомобілі повинні бути у власності юридичної особи. Якщо компанія працює, як посередник, то гарантія надання послуги покладається на водія. Простими словами, ТК не відповідає за ваш вантаж без підписання додаткових угод зі страхуванням. Тому варто ретельно підійти до вибору постачальника даної послуги.

Переваги компанії "Bonzo"

Наша компанія займається наданням послуг вантажоперевезень автомобілями ГАЗель (тент) по Києву вже не перший рік. За час роботи ми знайшли визнання клієнтів, які виділяють наступні переваги в нашій роботі:

Тентована ГАЗель - кращий вибір для перевезення негабаритних вантажів по столиці України.