Графік роботи:
диспетчерської - з 7:00 до 23:00

водії працюють цілодобово

+38 (044) 227 55 08

Тарифи на вантажоперевезення

Вантажні перевезення Газель Борт Київ
2 пасажирських
місця
140 грн/год

2 години по місту: 420 грн

продовження: 140 грн/год

1 вантажник: +140 грн

Характеристики
довжина 3.0 м
висота 0.6 м
ширина 2.0 м
корисний об'єм 4 м3
вантажопідйомність до 1500 кг
Особливості
подача 140 грн
мін. замовлення * 2 години + подача
поїздки за Києвом 7.5 грн/км по колу
замовлення на нічний час +140 грн
розтентовування * від 150 грн

ВАЖЛИВО: більшість водіїв не використовують авто без тенту або естакади. Тому, бортові машини замовляються заздалегідь та включають в свій тариф послугу зі зняття тенту або іншого приладдя. В залежності від машини та ситуації це може коштувати додатково від 150 грн.

Подача авто на адресу замовника займає від одного часу після оформлення заявки. Ціни вказані з урахуванням маршруту з пункту А в пункт Б. Якщо Ваш маршрут має декілька точок завантаження чи розвантаження, то сповістіть про це диспетчера для урегулювання ціни. Додаткова точка може коштувати від 30 грн в залежності від розташування.

Компанія "Bonzo" не несе відповідальності за послуги, які не були включені при оформленні замовлення. Всі ціни на додаткові роботи водій або вантажники складають на свій розсуд.

Вантажні перевезення автомобілем ГАЗель БОРТ у місті Києві

Значна частина автотранспортних компаній України (вантажні таксі та ін.) для перевезення малотоннажних вантажів використовує різноманітні моделі автомобілів ГАЗель. Особливо це стосується великих міст, включаючи і Київ. Ці машини і в теперішній час залишаються найбільш затребуваними в широкій лінійці малогабаритного вантажного транспорту.

Звичайно, ГАЗелі, бувши дітищем російського автопрому, по надійності й комфортності пересування дещо поступаються своїм західним аналогам. Проте популярність цих автомобілів зумовлена і де якими їх перевагами. До них можна віднести простоту конструкції, порівняно невелику вартість і непогані транспортні характеристики. Але в першу чергу – економічність в експлуатації:

Серед бортових автомобілів ГАЗель найбільш широко для перевезення вантажів в м. Київ використовуються модель ГАЗ 3302 та її удосконалена, подовжена версія ГАЗ-330202. Обидві автомашини мають вантажність 1,5 т та тримісну кабіну (водій + 2 пасажири), але відрізняються розмірами кузовів. У першому випадку його довжина складає 3,0 м, у другому – 4,2 м, ширина відповідно – 1,9 м та 2,0 м. При цьому дані транспортні засоби офіційно не класифікуються, як вантажні. Внаслідок цього на них не поширюються багато обмежень по пересуванню в містах. А це у свою чергу надзвичайно зручно в умовах такого мегаполісу, як Київ.

До того ж, обидва автомобілі мають досить компактні розміри та дуже маневрові, що дозволяє їм більш упевнено пересуватись по перевантажених транспортними засобами та нерідко досить вузьких київських вулицях, паркуватися, під’їжджати до житлових та інших будинків і споруд. В Києві ці невеличкі вантажівки стали незамінними для доставляння різноманітних матеріалів на будівельні майданчики, продовольчих та інших товарів в супермаркети, значно габаритних речей, придбаних киянами, до місць їх проживання та ін.

При цьому, завдяки малому радіусу коліс ГАЗелів, а, значить, і невеликій висоті кузова (всього 1 м) та відкидним бортам їх значно простіше завантажувати та розвантажувати. А наявність в кабінах цих автомобілів 2-х пасажирських місць дозволяє власникам вантажу (або вантажникам) супроводжувати його перевезення до місця призначення.