Графік роботи:
диспетчерської - з 7:00 до 23:00

водії працюють цілодобово

+38 (044) 227 55 08

Тарифи на вантажоперевезення

Вантажні перевезення до 5 тонн Київ
2 пасажирських
місця
275 грн/год

3 години по місту: 1100 грн

продовження: 275 грн/год

1 вантажник: +160 грн

Характеристики
довжина 6.0 м
висота 2.4 м
ширина 2.4 м
корисний об'єм 34 м3
вантажопідйомність до 5000 кг
Особливості
подача 275 грн
мін. замовлення * 3 години + подача
поїздки за Києвом 13.0 грн/км по колу
замовлення на нічний час +275 грн

Автомобілі які надають послугу: Isuzu NQR75, Mitsubishi Canter, Mercedes-Benz Actros та інші.

Подача авто на адресу замовника займає від одного часу після оформлення заявки. Ціни вказані з урахуванням маршруту з пункту А в пункт Б. Якщо Ваш маршрут має декілька точок завантаження чи розвантаження, то сповістіть про це диспетчера для урегулювання ціни. Додаткова точка може коштувати від 30 грн в залежності від розташування.

Компанія "Bonzo" не несе відповідальності за послуги, які не були включені при оформленні замовлення. Всі ціни на додаткові роботи водій або вантажники складають на свій розсуд.

Вантажні перевезення до 5т у місті Києві

Автомобільний транспорт на даний час є найбільш доступним серед вантажних перевезень до 5 тонн по Київу, області чи Україні. Саме завдяки вантажним автомобілям є можливість зручно, а головне швидко перемістити вантаж до пункту призначення. Що ж необхідно виконати, щоб Ваш вантаж відправився до пункту призначення? Отже, для початку необхідно зробити заявку, після чого оператор її обробляє з урахуванням Ваших побажань і підбирає найоптимальніший варіант з великого автопарку. Обов’язково при замовленні вказуйте усі побажання та у всіх подробицях.

Після уточнення всіх деталей (включно з вибору маршруту) Вам мають оголосити вартість та пояснити яким чином вантаж буде захищатися під час транспортування. Вантажиться замовлення за допомогою спеціальної техніки та встановлення кріплення. Вирішальним моментом, окрім кріплення, є ще й вибір платформи, на якій буде встановлений великогабаритний вантаж. При високому вантажі необхідно це обов’язково враховувати і використовувати платформу з низькою рамою. Враховувати треба і вагу вантажу, при підвищенні якого необхідно використовувати платформу з більшим набором осей.

Найчастіше для перевезень використовуються автомобілі, як називаються «п’ятитонниками». Вони ідеально підходять для перевезень великих вантажів містом та по Україні. Вантажні перевезення до 5 тонн мають у своєму арсеналі декілька типів кузовів, для різних категорій вантажів:

Частіше за все п’ятитонники використовуються для транспортування меблів, або матеріалів для будівництва. Саме через це дуже важливо знати відношення об’єму та ваги. Якщо Ви вкажете неправильні характеристики вантажу, то є вірогідність того, що вантаж просто не поміститься у автомобіль. Тому замовляйте перевезення у професіональних компаніях, які допоможуть Вам у виборі автомобіля та дадуть рекомендації щодо кращого транспортування та кріплення. Невід’ємним плюсом професіоналів є водії – спеціалісти, які майстерно знають правила перевезення вантажів такого типу.