Графік роботи:
диспетчерської - з 7:00 до 23:00

водії працюють цілодобово

+38 (044) 227 55 08

Тарифи на вантажоперевезення

Вантажоперевезення до 3 тонн Київ
2 пасажирських
місця
210 грн/год

2 години по місту: 630 грн

продовження: 210 грн/год

1 вантажник: +140 грн

Характеристики
довжина 4.2 м
висота 2.0 м
ширина 2.0 м
корисний об'єм 17 м3
вантажопідйомність до 3000 кг
Особливості
подача 210 грн
мін. замовлення * 2 години + подача
поїздки за Києвом 10.5 грн/км по колу
замовлення на нічний час +210 грн

Тариф обслуговують авто: Iveco Daily Long, Mercedes Sprinter Maxi, Volkswagen Crafter Maxi та інші.

Подача авто на адресу замовника займає від одного часу після оформлення заявки. Ціни вказані з урахуванням маршруту з пункту А в пункт Б. Якщо Ваш маршрут має декілька точок завантаження чи розвантаження, то сповістіть про це диспетчера для урегулювання ціни. Додаткова точка може коштувати від 30 грн в залежності від розташування.

Компанія "Bonzo" не несе відповідальності за послуги, які не були включені при оформленні замовлення. Всі ціни на додаткові роботи водій або вантажники складають на свій розсуд.

Вантажні перевезення у Києві до 3 тонн: надійність, комфорт та безпека

Кожен день ми перебуваємо у вирі різноманітних подій. Для владнання приватних або робочих справ часто виникає потреба у транспортуванні вантажів. Найпопулярніша послуга для міст – перевезення габаритних вантажів вагою до 3 тонн. Здійснюються вони дуже просто та швидко. Головне у цій справі – довіритися команді професіоналів.

Як правильно обрати авто?

Це важливий і відповідальний крок. Від нього залежатиме якість транспортування, швидкість та безпека вантажу. Перш за все, потрібно прорахувати місткість та вантажопідйомність автомобіля. Якщо загальна вага вашого вантажу не перевищує, наприклад, 500 кг, то буде достатньо невеликого буса. У межах міста автомобіль має бути маневреним та пристосованим до інтенсивного дорожнього руху. Тритонна вантажівка може спокійно припаркуватися, в’їхати до будь-якого двору, спокійно роз’їхатися із зустрічними автівками. Замовлення таких вантажівок коштують дешевше, тому вони користуються великим попитом у більшості клієнтів. Правильно обрати транспортний засіб вам допоможе диспетчер.

Ми надаємо такі послуги:

Як формується ціна?

Компанія "Bonzo" здійснює вантажні перевезення у Києві до 3 тонн в зручний для клієнта час. Залиште заявку і мікроавтобус буде надано Вам протягом години. На кінцеву вартість замовлення впливатимуть такі фактори:

Більш детальну інформацію можна отримати у оператора. Заздалегідь оговорюється усі додаткові точки у складному маршруті. Вони мають бути відображені у заявці!