Графік роботи:
диспетчерської - з 7:00 до 23:00

водії працюють цілодобово

+38 (044) 227 55 08

Тарифи на вантажоперевезення

Вантажоперевезення до 2 тонн Київ
2 пасажирських
місця
140 грн/год

2 години по місту: 420 грн

продовження: 140 грн/год

1 вантажник: +140 грн

Характеристики
довжина 4.2 м
висота 1.9 м
ширина 1.7 м
корисний об'єм 13 м3
вантажопідйомність до 2000 кг
Особливості
подача 140 грн
мін. замовлення * 2 години + подача
поїздки за Києвом 8.5 грн/км по колу
замовлення на нічний час +140 грн

Тариф обслуговують авто: Iveco Daily Long, Mercedes Sprinter Maxi, Volkswagen Crafter Maxi та інші.

Подача авто на адресу замовника займає до одного часу після оформлення заявки. Ціни вказані з урахуванням маршруту з пункту А в пункт Б. Якщо Ваш маршрут має декілька точок завантаження чи розвантаження, то сповістіть про це диспетчера для урегулювання ціни. Додаткова точка може коштувати від 30 грн в залежності від розташування.

Компанія "Bonzo" не несе відповідальності за послуги, які не були включені при оформленні замовлення. Всі ціни на додаткові роботи водій або вантажники складають на свій розсуд.

Вантажні перевезення у місті Києві до 2 тонн

Останнім часом виріс попит на вантажні перевезення (м.Київ) до 2 т для малих партій вантажів. Компанія "Bonzo" має у власному автопарку автомобілі різних марок та комплектацій і виконає перевезення квартири, офісу, доставку будматеріалів якісно, дешево. Тариф обслуговують автомобілі: Iveco Daily Long, Mercedes Sprinter Maxi, Volkswagen Crafter Maxi та ін. Марки відрізняються типом кузова, габаритами. Наш менеджер порадить, яку саме машину краще замовити для певного виду вантажу.

Переваги автомобілів вантажопідйомністю до 2 т

Для завантажених доріг мегаполіса, яким є Київ, важливим фактором стає розмір авто. Невеликі транспортні засоби мають дозвіл проїзду усіма частинами міста. Вантажні авто до 2 тонн легко маневрують вузькими вулицями, старими дворами. Їм не потрібні окремі стоянки, майданчики для за- і розвантаження. Малотоннажні вантажівки економно витрачають паливо, не потребують великих витрат на технічне обслуговування. Тобто, замовнику таке перевезення обійдеться дешевше.

Наступна перевага малих вантажівок пояснюється їх технічними характеристиками. Авто вдало поєднують розміри, вантажопідйомність та місткість, що потрібні саме для перевезень в межах міста. Звичайний мікроавтобус має параметри:

Сучасні вантажні мікроавтобуси до 2 тонн мають добру прохідність по дорогах з будь-яким покриттям. Середня швидкість пересування (до 70 км/год.) відповідає вимогам правил дорожнього руху по Києву. Важливим для міста є малий радіус розвороту.

Для яких перевезень замовляють вантажівки до 2 тонн

У такий спосіб доставляють вантажі різного призначення:

Малотонажними вантажівками зручно виконати терміновий переїзд (офісний чи квартирний), вивіз речей у загородній будинок. Послугами компанії "Bonzo" часто користуються, щоб швидко доставити замовнику кур’єрську пошту, меблі, вантаж до вокзалу.

Умови та вартість перевезення

Компанія співпрацює з приватними особами, малими і крупними підприємцями. Ми завжди чітко виконуємо терміни доставки, відповідаємо за збереження вантажу.

Ціну перевезення визначаємо, приймаючи заявку, і потім вона залишається незмінною. На вартість впливають багато факторів.

Для всіх клієнтів наші логісти розробляють оптимальний і безпечний маршрут.