Графік роботи:
диспетчерської - з 7:00 до 23:00

водії працюють цілодобово

+38 (044) 227 55 08

Тарифи на вантажоперевезення

2 пасажирських
місця
100 грн/год

2 години по місту: 300 грн

продовження: 100 грн/год

1 вантажник: +140 грн

Характеристики
довжина 2.4 м
висота 1.4 м
ширина 1.5 м
корисний об'єм 5 м3
вантажопідйомність до 800 кг
Особливості
подача 100 грн
мін. замовлення * 2 години + подача
поїздки за Києвом 7.5 грн/км по колу
замовлення на нічний час +100 грн

Подача авто на адресу замовника займає до одного часу після оформлення заявки. Ціни вказані з урахуванням маршруту з пункту А в пункт Б. Якщо Ваш маршрут має декілька точок завантаження чи розвантаження, то сповістіть про це диспетчера для урегулювання ціни. Додаткова точка може коштувати від 30 грн в залежності від розташування.

Компанія "Bonzo" не несе відповідальності за послуги, які не були включені при оформленні замовлення. Всі ціни на додаткові роботи водій або вантажники складають на свій розсуд.

Перевозка музичних інструментів у місті Києві

Навчання в музичній школі — це можливість для дитини розвиватися та реалізовувати свої таланти. Для того щоб дитина могла швидше освоювати новий для себе інструмент, було б дуже добре, аби вона мала його вдома. Сьогодні можна купити музичні інструменти як у спеціалізованих магазинах, так і приватних осіб. Деякі інструменти, такі як гітара, скрипка чи акордеон, можна перевезти власноруч. А ось що стосується інших, доставити їх до своєї квартири може бути не так просто.

Саме у таких ситуаціях вас слід скористатися послугами вантажних перевезень. В нашій компанії Ви можете замовити перевозку музичних інструментів по місту Києву.

Які інструменти потребують вантажного перевезення?

Серед інструментів, які мабуть неможливо перевезти власноруч можна перерахувати наступні:

Для того аби не пошкодити інструмент під час перевезення, вам слід звернутися до фірми, яка спеціалізується на подібних доставках. Наш компанія у Києві може допомогти вам з безпечним перевезенням. Ми розуміємо цінність подібних речей і розуміємо, що не маємо права допустити пошкодження інструменту. Звісно, після перевезення струнні інструменти потребуватимуть настройки.

Переваги компанії "Bonzo"

Ви можете розгубитися з вибором перевізника для музичного інструменту. Насправді варіантів у цій сфері може бути немало. Чому Вам слід зупинити вибір саме на нашій компанії:

Якщо ви вирішили скористатися послугами нашої компанії, вам слід заздалегідь зателефонувати нам та повідомити деталі перевезення. Скажіть звідки і коли слід забрати вантаж, а також куди його доставити. Ми підлаштуємося під зручний для Вас час. Також вкажіть, чи потрібні вам послуги вантажників і який саме інструмент ви перевозите. Якщо слід буде підняти його по сходах на ваш поверх обов’язково повідомте про це.