Графік роботи:
диспетчерської - з 7:00 до 23:00

водії працюють цілодобово

+38 (044) 227 55 08

Тарифи на вантажоперевезення

Вантажне таксі Київ
2 пасажирських
місця
110 грн/год

2 години по місту: 330 грн

продовження: 110 грн/год

1 вантажник: +140 грн

Характеристики
довжина 3.2 м
висота 1.8 м
ширина 1.7 м
корисний об'єм 9 м3
вантажопідйомність до 1200 кг
Особливості
подача 110 грн
мін. замовлення * 2 години + подача
поїздки за Києвом 7.5 грн/км по колу
замовлення на нічний час +110 грн

Автомобілі які надають послугу: Fiat Ducato, Renault Master, Ford Transit, Mercedes Sprinter, Opel Movano, Volkswagen Crafter та інші.

Подача авто на адресу замовника займає до одного часу після оформлення заявки. Ціни вказані з урахуванням маршруту з пункту А в пункт Б. Якщо Ваш маршрут має декілька точок завантаження чи розвантаження, то сповістіть про це диспетчера для урегулювання ціни. Додаткова точка може коштувати від 30 грн в залежності від розташування.

Компанія "Bonzo" не несе відповідальності за послуги, які не були включені при оформленні замовлення. Всі ціни на додаткові роботи водій або вантажники складають на свій розсуд.

Вантажне таксі у місті Києві недорого

Переїзд з однієї квартири в іншу або доставка габаритної покупки зазвичай ускладнені питанням перевезення вантажів. Деякі намагаються зекономити і тому починають самостійно шукати серед друзів і знайомих того, хто міг би допомогти з переїздом. Але часто в таких ситуаціях не так просто домовитися про час, а безпечність і акуратність перевезень рідко буває на достойному рівні. Дехто пробує перевозити речі на своєму автомобілі, однак якщо речей багато, кількість таких поїздок буде великою і такий переїзд дуже виснажить власників.

Для чого ускладнювати самим собі життя? Замовте вантажне таксі (м.Київ) і переїзд буде простим та швидким.

Переваги вантажного таксі

Насправді, переваг у тому, щоб скористатись послугами вантажного таксі по Київу, є багато. Далі перелічені деякі з них.

Швидкість переїзду

Якщо Ви хочете скористатися допомогою друзів, які мають вантажний автомобіль, вам потрібно буде підлаштовуватися під їх графік. Кількість часу, який вам зможуть приділити може бути недостатнім і через це переїзд буде робитися поспіхом. Якщо Ви замовите вантажне таксі у нас, ми підлаштовуватимемося під вас і виберемо зручний час для перевезення. Вас ніхто не буде підганяти, тому ви зможете спокійно користуватися нашими послугами. Однак, варто зазначити, що кількість часу, затраченого на переїзд, вплине на вартість вантажного таксі.

Акуратність і безпечність перевезень

Самостійно перевозячи грузи, власники часто стикаються з тим, що не зберігається цілісність речей. Меблі потім мають збиті кути, екрани моніторів — інші неполадки. Ми ж використовуємо бульбашкову плівку, гофрокартон і стрейч-плівку. Це допоможе зберегти ваші речі під час перевезень.

Послуги вантажників

Якщо ви не маєте кого попросити про допомогу з підняттям і перенесенням важких предметів, ми можете скористатися послугами вантажників. Це суттєво полегшить переїзд для жінок і літніх людей.

Замовлення вантажного таксі

Якщо Ви вирішили скористатися послугами компанії "Bonzo", вам слід подзвонити нам і повідомити про бажану дату переїзду. Також слід обрати транспорт, який оптимально підійде до ваших потреб. Для цього слід вказати чіткі параметри вашого вантажу або замовити оцінку. Це допоможе уникнути неприємностей, таких як замалий транспорт або висока ціна. Наші спеціалісти виберуть саме те авто, яке буде оптимально підходити до ваших потреб.