Графік роботи:
диспетчерської - з 7:00 до 23:00

водії працюють цілодобово

+38 (044) 227 55 08

Тарифи на вантажоперевезення

Вантажні перевезення до 20 тонн по Україні
2 пасажирських
місця
620 грн/год

4 години по місту: 3100 грн

продовження: 620 грн/год

1 вантажник: +160 грн

Характеристики
довжина 13.6 м
висота 2.5 м
ширина 2.5 м
корисний об'єм 85 м3
вантажопідйомність до 20000 кг
Особливості
подача 620 грн
мін. замовлення * 4 години + подача
поїздки за Києвом 30.0 грн/км по колу
замовлення на нічний час +620 грн

Автомобілі які надають послугу: SCANIA P-340, MAN 26, DAF XF 95, MERCEDES-BENZ ACTROS та інші.

Подача авто на адресу замовника займає від одного часу після оформлення заявки. Ціни вказані з урахуванням маршруту з пункту А в пункт Б. Якщо Ваш маршрут має декілька точок завантаження чи розвантаження, то сповістіть про це диспетчера для урегулювання ціни. Додаткова точка може коштувати від 30 грн в залежності від розташування.

Компанія "Bonzo" не несе відповідальності за послуги, які не були включені при оформленні замовлення. Всі ціни на додаткові роботи водій або вантажники складають на свій розсуд.

Вантажні перевезення до 20т по Україні

Навіть якщо Ви маєте власний автомобіль, час від часу виникають ситуації, в яких потрібно скористуватися послугами перевезень. Компанія "Bonzo" виконує такі вантажні перевезення до 20 тонн по всій Україні. Коли Вам може знадобитися така послуга? Наприклад: якщо у Вас є будівельна компанія, яка виконує робити в різних куточках України та щоразу доводиться перевозити усі інструменти, різні матеріали.

Насправді, ситуацій, де знадобиться вантажне перевезення може бути безліч. Ось лиш деякі приклади:

Компанія "Bonzo" прийде на допомогу не лише в межах Києва, а і по всій Україні.

Переваги компанії "Bonzo"

У будь-якій з вищенаведених ситуацій Ви маєте вибір: замовити вантажне таксі чи організовувати перевезення самостійно. Є декілька причин, з яких ми б Вам не рекомендували самостійно шукати перевізника серед знайомих чи друзів, які можуть допомогти з перевезеннями.

Цілісність предметів

Часто після переїзду можна побачити, що меблі мають збиті кути, а дзеркала — тріщини. Шкода, але часом після переїзду у моніторах теж можуть з’являтися проблеми, або навіть тріщини. Щоб уникнути цих проблем, необхідно дотримуватися правил перевезення різних предметів. Якщо ви ніколи раніше не перевозили побідні речі, ліпше звернутися до компанії перевізників. Ми допоможемо організувати перевезення якнайліпше і запобігти псуванню вашого майна в дорозі чи під час навантаження або розвантаження. Ми гарантуємо, що обережно і безпечно доставимо товари, які перевозимо. Наші вантажники подбають про цілісність речей.

Доступна ціна

Щоб об’єктивно оцінити вартість переїзду, ви можете зателефонувати у декілька фірм, що займаються перевезеннями. Наша ж компанія пропонує лояльні ціни і високу якість перевезень.

Швидкість доставки

Вам достатньо зателефонувати у нашу компанію і ми домовимося про зручний для вас час вантажного перевезення.

Перевезення до 20 тонн

В нашій компаній Ви можете замовити вантажне перевезення до 20 тонн. Це дозволить Вам за одну поїздку доставити усі речі в належне місце. Зателефонуйте нам і ми домовимося про дату і час перевезення.