Графік роботи:
диспетчерської - з 7:00 до 23:00

водії працюють цілодобово

+38 (044) 227 55 08

Тарифи на вантажоперевезення

Послуги вантажників м.Київ
1 вантажник
по місту
70 грн/год

2 години по місту: 140 грн

продовження: 70 грн/год

Допоміжні послуги
спуск-підйом від 5 грн/пов
предмети від 100 кг + 1 грн/кг
збірка меблів за домовленістю
Особливості
мін. замовлення * 2 години
робота за Києвом 70 грн/год
робота в нічний час + дорога

Послуги вантажників знадобляться при: квартирних переїздах; переїзді та облаштуванні офісів; завантаженні, перевезенні, розвантажені та доставці важких та габаритних речей; сортуванні та зборі продукції; пакування та завантаження різних товарів і тому подібне.

При оформленні замовлення слід враховувати той факт, що вантажники зможуть прибути на адресу замовника не раніше ніж одна година. В тому разі, якщо Вам потрібна бригада від 3 робітників, то залишайте замовлення заздалегідь.

Вантажники які працюють з будівельним сміттям або сипкими будівельними материаллами оплачуються за іншим тарифом залежно від специфіки роботи. Якщо бригада, з певних причин, закінчила замовлення пізніше ніж 0:00, то клієнт зобов'язаний сплатити вартість таксі або організувати іншу можливість для повернення працівника додому.

Компанія "Bonzo" не несе відповідальності за послуги, які не були включені при оформленні замовлення. Всі ціни на додаткові роботи вантажники складають на свій розсуд.

Послуги вантажників м.Київ за доступними цінами

Не секрет, що на сьогоднішній день в багатьох життєвих випадках обійтися без послуг вантажників просто неможливо. Їх допомога необхідна багатьом. Всі нюанси зв’язані з таким поняттям, як переїзд, для звичайних людей стають великим стресом через неймовірні напруження. Але всього цього можливо уникнути, якщо дотримуватись певних правил та замовити послуги вантажників.

Як замовити послуги вантажників в Києві?

Якщо Ви є жителем Києва і необхідно погрузити і перевезти свої речі з точки А в точку Б, то Ви можете скористатися послугами вантажників у місті Києві, і тим самим збережети багато часу, грошей та своє здоров’я.

Що, перш за все враховується при організації перевезень?

Перш за все при організації переїзду чи вантажних перевезень необхідно дуже детально продумати і спланувати саму схему перевезення вантажа, та визначити відповідальних за такі дії. Тому що всім відомо, що завчасна та продумана організація любого процесу являється набагато ефективнішою, чим, скажімо, імпровізовані дії на місці.

Поперше йде упаковка речей. В процесі таких дій ви отримуєте можливість відібрати все необхідне для перевезення. Всі, хто хоч раз в житті переїжджав, знають, що в даному випадку можна пожертвувати багатьма речами, які апріорі не знадобляться на новому місці. Такий підхід зменшить час збору та значно знизить ціну на саме перевезення.

Далі йде не менш важливий крок, який можна назвати вибором самої компанії перевізника, в якій працювали б відповідальні та добросовісні співробітники. Потрібно пам’ятати і те, що економія коштів у цьому випадку звичайно важлива, але вона не повинна зашкодити майну вашої компанії чи вашому власному майну при переїзді. Тому при виборі компанії слід керуватися не тільки цінами на послуги, але і репутацією перевізника. Пам’ятайте, що наявність спеціальних транспортних засобів для перевезення вантажів не являється гарантією перевезення та дбайливого ставлення до ваших речей, та ефективної організації процесу перевезення.

Порада: не потрібно шукати так звані "стихійні бригади" без репутації і відгуків клієнтів, а краще звертатися до компаній в Києві, які представляють повний спектр послуг в такому напрямку як організація переїздів. Це дасть Вам повну гарантію збереження ваших речей та позбавить необхідності оплачувати додатковий час, який витратять непрофесійні вантажники та другі працівники.