Графік роботи:
диспетчерської - з 7:00 до 23:00

водії працюють цілодобово

+38 (044) 227 55 08

Тарифи на вантажоперевезення

ВАНТАЖНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ГАЗель ТЕНТ 4м м.КИЇВ
2 пасажирських
місця
150 грн/год

2 години по місту: 450 грн

продовження: 150 грн/год

1 вантажник: +140 грн

Характеристики
довжина 4.2 м
висота 2.0 м
ширина 2.0 м
корисний об'єм 17 м3
вантажопідйомність до 1500 кг
Особливості
подача 150 грн
мін. замовлення * 2 години + подача
поїздки за Києвом 7.5 грн/км по колу
замовлення на нічний час +150 грн

Автомобіль ГАЗель ТЕНТ (4 метри) підійде для перевезення наступних вантажів: домашні речі; будівельні матеріали; високі меблі; апаратура; домашні рослини (в теплу пору року); продукти харчування, які не вимагають підтримання температурного режиму.

Подача авто на адресу замовника займає до одного часу після оформлення заявки. Ціни вказані з урахуванням маршруту з пункту А в пункт Б. Якщо Ваш маршрут має декілька точок завантаження чи розвантаження, то сповістіть про це диспетчера для урегулювання ціни. Додаткова точка може коштувати від 30 грн в залежності від розташування.

Компанія "Bonzo" не несе відповідальності за послуги, які не були включені при оформленні замовлення. Всі ціни на додаткові роботи водій або вантажники складають на свій розсуд.

Вантажні перевезення автомобілем ГАЗель ТЕНТ 4м

Питання перевезення вантажів (м.Київ) різного типу легко вирішується за допомогою компактного та вантажопідйомного автомобіля ГАЗель ТЕНТ 4М. Неважливо, будь то перевезення меблів, побутової техніки, музичних інструментів, переїзд офісу чи квартири, або транспортування будівельних матеріалів, все це легко зробити, замовивши транспортне перевезення Газеллю у місті Києві на певний час.

Переїзд за допомогою ГАЗелі – один із найвигідніших і найзручніших. Недарма цей спосіб перевезення користується найбільшим попитом серед київлян. У великому і завантаженому місті автомобіль ГАЗель легко маневрує, швидко дістається місця замовлення і оперативно транспортує вантаж. Крім того, авто має достатню вантажопідйомність (до 1,5 тонни) і подовжений 4-метровий кузов. Це дозволяє транспортувати різноманітні вантажі, досить великі у обємі і достатньо важкі. Перевезення Газеллю має ще одну суттєву перевагу - це висота тенту, яка може досягати 2.2 метри. Таке авто економічніше у фінансовому плані, аніж велика вантажівка, адже споживає значно менше пального.

Для перевезень підійдуть великомалогабаритні та важкі вантажі. Якщо ж вантаж не перевищує вантажопідйомність транспорту і по габаритам підходить, то перевозити Газеллю можна все що завгодно. Проте, якщо об'єм та вага перевезень велика, доречнішим може стати вибір на користь вантажівки вантажопідйомністю до 5-ти, 7-ми, 10-ти тонн.

Допоможемо усім

Якщо у вас виникла нагальна потреба у перевезеннях, ми з радістю до ваших послуг. Компанія "Bonzo" заробила добре ім'я завдяки відповідальному ставленню до роботи. Ми цінимо кожного клієнта і працюємо на перспективу, тому кожен виклик ми відпрацьовуємо на сто відсотків, індивідуально підходячи до кожного клієнта. Будь-яке питання стосовно перевезення вантажів різного типу можна обговорити з нашими спеціалістами з логістики.

Диспетчери допоможуть прокласти найзручніший маршрут по Києву, прорахуємо який автомобіль буде найдоречнішим і найвигіднішим в конкретному випадку, одним словом – допоможемо усім, чим зможемо! Ми пропонуємо також послуги пакування багажу перед погрузкою, та звичайно ж послуги вантажників, які допоможуть обережно і швидко завантажити і розвантажити необхідний крам. Наші водії вирізняються пунктуальністю,обережністю у керуванні транспортним засобом, великим досвідом роботи та хорошим знанням доріг столиці.

Ми допоможемо зробити переїзд або перевезення менш турботним і витратними. До того ж наші ціни не кусаються!