Графік роботи:
диспетчерської - з 8:00 до 21:00

водії працюють цілодобово

+38 (044) 227 55 08

Тарифи на вантажоперевезення

Вивіз сміття Київ
2 пасажирських
місця
615 грн

2 години по місту: 615 грн

продовження: 155 грн/год

1 вантажник: +160 грн

Характеристики
довжина 3.0 м
висота 0.6 м
ширина 2.0 м
корисний об'єм 4 м3
вантажопідйомність до 1500 кг
Особливості
подача 155 грн
мін. замовлення * 2 години + подача
поїздки за Києвом 7.5 грн/км по колу
замовлення на нічний час +155 грн
доплата за звалище * від 150 грн

ВАЖЛИВО: ціна вказана з розрахунку автомобіля "ГАЗель БОРТ" або "ГАЗель ТЕНТ".

Повна вартість вивозу побутового чи будівельного сміття формується наступнім чином: будь-яке авто + плата за сміттезвалище без урахування послуг вантажників (дрібне сміття повинно бути в мішках).

НАПРИКЛАД: базова ставка на автомобіль ГАЗель з довжиною кузова 3 метра становить 155 грн/год. Мінімальне замовлення на машину буде: 2 години по місту + подача на адресу 155*2 + 155 = 465 грн. Додамо плату за користування сміттезвалищем в розмірі 150 грн (залежно від об'єму).

Отримаємо ціну за автомобіль: 465 + 150 = 615 грн

Вивіз будівельного та побутового сміття (після ремонту) у місті Києві

Будь-який ремонт чи будівництво супроводжується демонтажними роботами, а це велика кількість сміття. Сміття після ремонту чи будівництва суттєво відрізняється від інших видів – зазвичай воно важке, а також брудне. Для вивозу такого сміття знадобиться спеціальна техніка, фізично витривалі вантажники, надміцні мішки, та одяг, в якому не шкода забруднитися. Компанії, які забезпечують такі послуги, пропонують також супутні та схожі види робіт – вивіз побутового сміття, транспортування меблів та інше.

Для вивозу сміття після ремонту частіше за все в Києві наймають спеціалізовані компанії, які мають в своєму арсеналі необхідну техніку, персонал, робітників. Важливо і те, що сміття має бути вивезене з дотриманням всіх необхідних норм, на сміттєве звалище, а не в найближче зелене насадження.

Як обрати компанію по вивозу сміття

Побутове це сміття чи будівниче – важливо знайти компанію, яка вивезе його швидко, недорого, професійно, та з дотриманням всіх норм по місту Києву. Це позбавить клієнта від багатьох проблем та неприємних ситуацій. Якщо виконання послуги сподобалось, то варто укладати договір на постійне обслуговування (при необхідності).