Графік роботи:
диспетчерської - з 7:00 до 23:00

водії працюють цілодобово

+38 (044) 227 55 08

Тарифи на вантажоперевезення

2 пасажирських
місця
100 грн/год

2 години по місту: 300 грн

продовження: 100 грн/год

1 вантажник: +140 грн

Характеристики
довжина 2.4 м
висота 1.4 м
ширина 1.5 м
корисний об'єм 5 м3
вантажопідйомність до 800 кг
Особливості
подача 100 грн
мін. замовлення * 2 години + подача
поїздки за Києвом 7.5 грн/км по колу
замовлення на нічний час +100 грн

Подача авто на адресу замовника займає до одного часу після оформлення заявки. Ціни вказані з урахуванням маршруту з пункту А в пункт Б. Якщо Ваш маршрут має декілька точок завантаження чи розвантаження, то сповістіть про це диспетчера для урегулювання ціни. Додаткова точка може коштувати від 30 грн в залежності від розташування.

Компанія "Bonzo" не несе відповідальності за послуги, які не були включені при оформленні замовлення. Всі ціни на додаткові роботи водій або вантажники складають на свій розсуд.

Квартирний переїзд м.Київ недорого

Квартирний переїзд – досить поширена послуга в Києві. Квартирні переїзди можна умовно розділити на два типи: малий (перевезення особистих речей) і великий (переїзд із меблями). Для малого переїзду Вам буде достатньо замовити звичайну машину. Вона здатна вмістити в себе 5-9 кубів, що більш ніж достатньо для речей. Для великого переїзду рекомендується замовляти високу Газель або велику машину з довжиною кузова 4-6 метрів. Все залежить від обсягу речей. Правильний підхід до справи забезпечить економію коштів.

Якщо речей виявилося дуже багато, то іноді вигідніше зробити дві поїздки, ніж замовляти велику машину, яка з погодинною оплатою набагато дорожче. Скоротити час на переїзд Вам допоможуть вантажники, що дуже вигідно при завантаженні великої машини. Погодьтеся, що краще замовити бригаду з 3-4 чоловік, ніж носити самому, а гроші віддати за простій.

Який автомобіль обрати?

Слід заздалегідь визначитись із кількістю речей, що треба перевезти, та їх об'ємом. Скоротити витрати можна відразу при виборі вантажівки. Якщо точки завантаження і вивантаження знаходяться в межах міста, то замовляти машину на 5 і більше тонн не має сенсу, бо це вдвічі дорожче. Для цих цілей цілком підійде машина на 1.5-2 тонни, наприклад, Газель або Бус.

Допомога вантажників

Як показує практика, оптимальна кількість вантажників для квартирного переїзду в місті Києві – від 2 до 6 осіб, в залежності від кількості предметів інтер'єру і особистих речей. Зверніть увагу, що в роботі вантажників важливими моментами є: поверховість, наявність ліфта, вага і габарити вантажу, що переноситься. Тому обміркуйте заздалегідь, чи варто транспортувати стару шафу, диван, перевозити холодильник або непотрібне піаніно.

Попередня підготовка

Зібрати все заздалегідь – це один з важливих моментів, коли треба буде квартирний переїзд. Речі, які укомплектовані і підготовлені завчасно, заощадять Вам багато грошей. Погодьтеся, що краще витратити пару вечорів на збори та пакування важливих речей, аніж потім платити за це вантажникам.

Квартирний переїзд від професіоналів

Ми завжди готові запропонувати своїм клієнтам організувати квартирний переїзд у місті Києві за найвигіднішими розцінками. Великий сучасний парк автомобілів, бригади спеціалізованих вантажників і, відповідно, досвід роблять наші вантажоперевезення конкурентними як в плані якості надання послуг, так і в їх вартості. За всіма питаннями Ви можете проконсультуватися з менеджерами нашої компанії.