Графік роботи:
диспетчерської - з 7:00 до 23:00

водії працюють цілодобово

+38 (044) 227 55 08

Тарифи на вантажоперевезення

2 пасажирських
місця
100 грн/год

2 години по місту: 300 грн

продовження: 100 грн/год

1 вантажник: +140 грн

Характеристики
довжина 2.4 м
висота 1.4 м
ширина 1.5 м
корисний об'єм 5 м3
вантажопідйомність до 800 кг
Особливості
подача 100 грн
мін. замовлення * 2 години + подача
поїздки за Києвом 7.5 грн/км по колу
замовлення на нічний час +100 грн

Подача авто на адресу замовника займає до одного часу після оформлення заявки. Ціни вказані з урахуванням маршруту з пункту А в пункт Б. Якщо Ваш маршрут має декілька точок завантаження чи розвантаження, то сповістіть про це диспетчера для урегулювання ціни. Додаткова точка може коштувати від 30 грн в залежності від розташування.

Компанія "Bonzo" не несе відповідальності за послуги, які не були включені при оформленні замовлення. Всі ціни на додаткові роботи водій або вантажники складають на свій розсуд.

Переїзд офісу м.Київ недорого

Якщо Ваша фірма потребує кваліфікованої допомоги при переїзді офісу, ви звернулись за правильною адресою. Компанія "Bonzo" не перший рік пропонує послуги в сфері логістики. Тому всі питання, пов’язані з вибором транспортних засобів, розрахунком часу, необхідного для демонтажу та завантаженням офісних меблів та оргтехніки, вирішуються максимально оперативно.

Організація офісного переїзду в Києві "під ключ"

Послуга складається з чіткої послідовності дій:

Окрім суто логістичних задач, пов’язаних з розрахунком масо-габаритних показників вантажу та вибором маршруту доставки, при переїзді офісу необхідно звертати увагу на багато інших нюансів. На перший погляд вони видаються незначними, проте саме уміння вдаватись в деталі відрізняє професіонального перевізника. Зокрема ми застосовуємо якісний пакувальний матеріал, завдяки якому гарантовано збереження зовнішнього вигляду та функціональності вашого майна. Також під час монтажних робіт в приміщенні наші майстри максимально акуратно застосовують спец обладнання, щоб не пошкодити оздоблення стін.

Переваги досвідченого перевізника

Скористайтесь контактним телефоном і наш менеджер більш детально опише умови надання послуги офісного переїзду по місті Києву та відповість на усі Ваші питання.