Графік роботи:
диспетчерської - з 7:00 до 23:00

водії працюють цілодобово

+38 (044) 227 55 08

Тарифи на вантажоперевезення

2 пасажирських
місця
100 грн/год

2 години по місту: 300 грн

продовження: 100 грн/год

1 вантажник: +140 грн

Характеристики
довжина 2.4 м
висота 1.4 м
ширина 1.5 м
корисний об'єм 5 м3
вантажопідйомність до 800 кг
Особливості
подача 100 грн
мін. замовлення * 2 години + подача
поїздки за Києвом 7.5 грн/км по колу
замовлення на нічний час +100 грн

Подача авто на адресу замовника займає до одного часу після оформлення заявки. Ціни вказані з урахуванням маршруту з пункту А в пункт Б. Якщо Ваш маршрут має декілька точок завантаження чи розвантаження, то сповістіть про це диспетчера для урегулювання ціни. Додаткова точка може коштувати від 30 грн в залежності від розташування.

Компанія "Bonzo" не несе відповідальності за послуги, які не були включені при оформленні замовлення. Всі ціни на додаткові роботи водій або вантажники складають на свій розсуд.

Перевозка меблів в Києві

Якщо Ви вирішили оновити інтер’єр вашої квартири і знайшли підходящі меблі, тоді може виникнути запитання: як безпечно перевезти шафи, столи, крісла та інші елементи? Перевозити все частинами на власному автомобілі може виявитись небезпечно та окрім цього так ви ризикуєте завдати шкоди своїй новій покупці. Щоб вирішити цю проблему, слід звернутися до перевізника. Ми займаємось як невеликими перевезеннями по Києву, так і вантажними по всій Україні.

Чому слід звернутися до диспетчера?

Ми чудово розуміємо, як слід безпечно та обережно перевозити меблі. Ви можете не турбуватись за їх цілісність. Навіть якщо меблі мають скляні елементи чи дзеркала, ми обережно завантажимо їх, перевеземо і розвантажимо. Якщо буде необхідно підняти речі в квартиру багатоповерхівки, є можливість замовити послуги вантажників. Вам слід попередньо повідомити про це наших менеджерів. Дана послуга полегшує доставку меблів для літніх людей чи жінок. Тепер не варто просити когось, щоб допомогли завантажити і розвантажити важкі елементи меблів.

Ваші речі перевозити буде досвідчений водій, який добре знає як слід рухатися у місті на вантажному автомобілі. Це також дозволить зберегти цілісність меблів. Наші співпрацівники є ввічливими людьми, тому у вас не залишиться неприємний осад після співпраці із нами. Маємо доступні ціни. Насправді конкуренція у сфері перевізників є доволі великою, тому ми пропонуємо вам вигідні ціни та умови.

Замовлення перевезення меблів

Можливо Вам вистачить невеликого мікроавтобусу. Хоча ззовні він виглядає не дуже містким, але насправді у ньому можна перевезти цілий гарнітур з шафами, комодами, столами і стільцями. Слід повідомити менеджера про об’єми меблів та її кількість. Це допоможе розрахувати, який саме автомобіль буде необхідний. Зателефонувавши в нашу компанію та домовляючись про перевезення, зможете назвати точну дату і час, коли б хотіли бачити машину на місці. Ми підлаштуємося під ваші потреби. Машина буде вчасно!

Також при перевезенні меблів потрібно врахувати їх розміри і подумати про те, чи достатні дверні отвори Вашої квартири у Києві та того місця, звідки здійснюватиметься доставка. Можливо слід буде попередньо розібрати деякі елементи гарнітури. Звернувшись в компанію "Bonzo" Ви зможете отримати цілий спектр послуг вантажний перевезень. А ціна і якість Вас дуже потішать.