Графік роботи:
диспетчерської - з 7:00 до 23:00

водії працюють цілодобово

+38 (044) 227 55 08

Тарифи на вантажоперевезення

Вантажні перевезення до 500 кг (0.5 т)
1 пасажирське
місце
90 грн/год

2 години по місту: 270 грн

продовження: 90 грн/год

1 вантажник: +140 грн

Характеристики
довжина 1.7 м
висота 1.2 м
ширина 1.5 м
корисний об'єм 3 м3
вантажопідйомність до 500 кг
Особливості
подача 90 грн
мін. замовлення * 2 години + подача
поїздки за Києвом 7.0 грн/км по колу
замовлення на нічний час +90 грн

Автомобілі які надають послугу: Ford Connect, Renault Kangoo, Сitroёn Berlingo, Peugeot Partner, Volkswagen Caddy та інші.

Подача авто на адресу замовника займає до одного часу після оформлення заявки. Ціни вказані з урахуванням маршруту з пункту А в пункт Б. Якщо Ваш маршрут має декілька точок завантаження чи розвантаження, то сповістіть про це диспетчера для урегулювання ціни. Додаткова точка може коштувати від 30 грн в залежності від розташування.

Компанія "Bonzo" не несе відповідальності за послуги, які не були включені при оформленні замовлення. Всі ціни на додаткові роботи водій або вантажники складають на свій розсуд.

Перевезення вантажів масою до 500 кілограм по Києву

Нерідко в житті виникають такі випадки, коли необхідно перевезти невеликий вантаж. Але от замовляти велику вантажну машину абсолютно немає ніякого бажання, адже це не економічно. Навіщо переплачувати за повітря, яке перевозиться в такому автомобілі? Вихід все ж є! Компанія "Bonzo" пропонує всім жителям Києва і його гостям скористатися послугою перевезення вантажів до 500 кілограм. Це дуже зручно, якщо треба швидко транспортувати невелику річ або кілька коробок товару.

Перевага вантажоперевезень до 0.5 т

Замовити вантажний автомобіль до 0.5 т — це значить, не переплачувати за роботу багатотонного автотранспортного засобу. Такі автомобілі більш спритні, тому довезти вантаж по Києву можна набагато швидше. Також Ви істотно заощадите, адже тариф таких перевезень значно нижче. Наша компанія пропонує для перевезення невеликих вантажів різні марки автомобілів. Всі мікроавтобуси проходять обов'язковий технічний огляд перед кожним виїздом з автопарку, тому ми гарантуємо, що транспорт не зламається під час транспортування вашого вантажу.

Переваги замовлення послуг вантажоперевезень

Перевезення вантажів (до 500 кг) — специфіка нашої компанії. До наших основних переваг відносяться:

Які вантажі допускаються до перевезень

До вантажоперевезень допускаються будь-які вантажі малого обсягу, вагою до 500 кілограм, які не вимагають особливих умов температурного режиму. Це можуть бути:

Навіщо платити за перевезення малих вантажів величезні гроші? Замовте невеликий автомобіль з вантажопідйомністю до 500 кілограм - це швидко і економічно!