Графік роботи:
диспетчерської - з 7:00 до 23:00

водії працюють цілодобово

+38 (044) 227 55 08

Тарифи на вантажоперевезення

Вантажні перевезення до 7 т
2 пасажирських
місця
335 грн/год

4 години по місту: 1675 грн

продовження: 335 грн/год

1 вантажник: +160 грн

Характеристики
довжина 7.2 м
висота 2.5 м
ширина 2.5 м
корисний об'єм 45 м3
вантажопідйомність до 7000 кг
Особливості
подача 335 грн
мін. замовлення * 4 години + подача
поїздки за Києвом 17.0 грн/км по колу
замовлення на нічний час +335 грн

Автомобілі які надають послугу: MAN TGL 12.180, DAF LF 45, MERCEDES-BENZ ACTROS та інші.

Подача авто на адресу замовника займає від одного часу після оформлення заявки. Ціни вказані з урахуванням маршруту з пункту А в пункт Б. Якщо Ваш маршрут має декілька точок завантаження чи розвантаження, то сповістіть про це диспетчера для урегулювання ціни. Додаткова точка може коштувати від 30 грн в залежності від розташування.

Компанія "Bonzo" не несе відповідальності за послуги, які не були включені при оформленні замовлення. Всі ціни на додаткові роботи водій або вантажники складають на свій розсуд.

Вантажні перевезення до 7т у місті Києві та по Україні

Компанія «Bonzo» виконує замовлення на доставку вантажів вагою до 7 тонн по Києву та іншим регіонам України. Ми оперативно доставляємо комерційну та промислову продукцію, сировину та обладнання, негабаритні та небезпечні вантажі, особисті речі, меблі та багато іншого. Для кожного замовлення обирається оптимальний вид транспортного засобу та маршрут, оформлюються всі необхідні транспортні та бухгалтерські документи.

Особливості перевезення вантажів вагою до 7 тонн

Вибір транспортного засобу для доставки залежить від виду та габаритів вантажу, вимог до умов зберігання та перевезення. Автопарк нашої компанії складається з сучасних вантажних транспортних засобів різного типу та тоннажності – суцільнометалеві фургони, бортові тентовані платформи з різною довжиною кузова, вантажівки з гідробортом та ін.

Особливості перевезення великогабаритних вантажів:

Логісти нашої компанії обирають оптимальний вид транспортного засобу, враховуючи тип та габарити вантажу, вимоги до умов транспортування, терміновість доставки (нетермінові вантажі можуть бути доставлені як збірні партії – для економії витрат на доставку). Термінові вантажі вагою до 7 тонн доставляються машинами з відповідною тоннажністю.

Причини замовити вантажні перевезення в компанії "Bonzo"

Більшість наших клієнтів – це постійні замовники, які рекомендують нас своїм партнерам та знайомим, як відповідального та надійного перевізника. Звертаючись в нашу транспортну компанію, ви отримуєте: