Графік роботи:
диспетчерської - з 7:00 до 23:00

водії працюють цілодобово

+38 (044) 227 55 08

Тарифи на вантажоперевезення

2 пасажирських
місця
100 грн/год

2 години по місту: 300 грн

продовження: 100 грн/год

1 вантажник: +140 грн

Характеристики
довжина 2.4 м
висота 1.4 м
ширина 1.5 м
корисний об'єм 5 м3
вантажопідйомність до 800 кг
Особливості
подача 100 грн
мін. замовлення * 2 години + подача
поїздки за Києвом 7.5 грн/км по колу
замовлення на нічний час +100 грн

Подача авто на адресу замовника займає до одного часу після оформлення заявки. Ціни вказані з урахуванням маршруту з пункту А в пункт Б. Якщо Ваш маршрут має декілька точок завантаження чи розвантаження, то сповістіть про це диспетчера для урегулювання ціни. Додаткова точка може коштувати від 30 грн в залежності від розташування.

Компанія "Bonzo" не несе відповідальності за послуги, які не були включені при оформленні замовлення. Всі ціни на додаткові роботи водій або вантажники складають на свій розсуд.

Перевозка побутової техніки м.Київ

Нажаль, побутова техніка має властивості час від часу псуватися та перестає функціонувати. А оскільки іноді ми дуже від неї залежні, ми одразу шукаємо, де купити нову техніку. Якщо придбати її в одному зі спеціалізованих магазинів, Вам скоріше за все запропонують доставку покупки. Але, що робити коли ви не можете дозволити собі купити нову річ і тому знаходите техніку, яка вже була у вжитку, а точніше б/в техніку. Ви можете знайти чудовий варіант по доступній ціні, але дуже скоро виникне питання: як перевезти побутову техніку по Києву? Ось тут вам і знадобляться послуги нашої компанії. Ми займаємося вантажними перевезеннями і тому зможемо доставити придбану покупку.

Види техніки, які ми перевозимо

Ми займаємося перевезеннями різного роду. Зокрема це можуть бути:

Якщо дрібну техніку ви зможете перевезти самостійно, то для надійної доставки приміром холодильника вам слід звернутися до нашої компанії.

Переваги компанії

У Вас може бути декілька варіантів, як організувати доставку. Але в чому саме наші переваги? Ось кілька причин зробити замовлення на перевезення побутової техніки у нас:

Щоб особисто переконатися у цьому, можете замовити перевезення і побачити все на власні очі.

Що слід повідомити?

Щоб зробити замовлення слід зателефонувати диспетчеру і повідомити наступну інформацію:

Ми намагаємося повністю підлаштуватися під замовника і виконати усі Ваші побажання стосовно перевезення.