Графік роботи:
диспетчерської - з 7:00 до 23:00

водії працюють цілодобово

+38 (044) 227 55 08

Як перевезти пральну машину по Київу?

Перевезти пральну машину

Покупка нової техніки — приємна річ. Якщо ви купили нову пральну машину, можливо, подумаєте про те, що не слід користуватися послугами перевізників чи доставки, а дешевше буде привезти її самому. Але тут постає питання: як перевозити пральну машину: лежачи чи вертикально? І це дійсно важливе питання, оскільки пошкодити щойно придбану річ нікому б не захотілося.

Вертикально чи лежачи?

Ліпше за все перевозити машину в тому положенні, яке є для неї природнім — тобто стоячи. Але часом габарити техніки не дозволяють зробити це і власник вимушений класти машинку на бік і перевозити так. Але слід з’ясувати, на який саме бік покласти буде найбезпечніше?

Якщо ви перевозите не нову пральну машину, а ту, що вже була у вжитку, слід пам’ятати, що у відсіку для порошку та інших засобів може залишатися вода і якщо вона попаде на панель керування, електроніку може бути пошкоджено. Саме тому ліпше за все вийняти цей відсік в незалежності від того, на якому боці буде перевозитися пральна машина. Ліпше за все перевозити пральну машину лежачи на задній стінці. Корпус має бути розташовано вздовж руху автомобіля.

Підготовка до перевезення

Якщо машина вже була у вжитку, слід вилити з неї усю воду. Ви можете подумати, що за останнім пранням уся вода була спущена з машини, але слід переконатися, що в ній абсолютно не лишилося вологи. Барабан потрібно зафіксувати спеціальними болтами. Якщо коробки від пральної машини вже давно немає і болти знайти нереально. В такому випадку слід зняти кришку і між стінками бака і барабана прокласти пінопласт, картон, поролон чи інший матеріал, що зможе зафіксувати барабан і вберегти його від тряски під час транспортування.

Лоток для прального порошку, а також дверцята мають бути міцно зафіксовані. Це можна зробити за допомогою скотча. Якщо окрім пральної машини у кузові перевозяться інші габаритні речі, агрегат можна затиснути між цими речами. Так його буде максимально зафіксовано і вірогідність пошкоджень буде зменшено.

Корпус машини слід обмотати ковдрою. Це пом’якшить будь-які удари по пральній машині. Також можна застосовувати плівку з пухирцями. Транспортуючи пральну машину слід вибрати ту дорогу, на якій менше ям і різких поворотів. Перехрестя слід проїжджати повільно, без різких рухів і поворотів. Їхати слід не поспішаючи, пам’ятаючи про цінність вантажу.